Міжнародні іспити з англійської мови

Всі іспити з англійської мови розроблені спеціально для тих, хто не є носієм мови, а вивчає англійську як іноземну. Залежно від того, в якій країні Ви хочете отримувати освіту або працювати, Вам і доведеться обирати іспит. Найбільш популярні тести з англійської мови – це IELTS, TOEFL та Cambridge ESOL.

В сьогочасному ритмі життя для багатьох людей вивчення іноземної мови вже виходить із ряду хобі чи занять на дозвіллі, а є необхідною умовою для подальшого саморозвитку: в роботі чи навчанні. Однак, володіння іноземною мовою визначається значною кількістю показників та в більшості випадків потребує письмового підтвердження.

Отримати консультацію
Замовити

Чому слід обрати курси іноземних мов «EVEREST»?

Сучасні
викладачі
Висококваліфіковані
викладачі, які
вміють навчити
Ефективна
методика
Сучасний комплексний
підхід
Вражаючі
результати
Підняття на 1 мовний
рівень вже за
3 місяці
Видача
сертифікату
Гарантована видача
сертифікату за
досягнутий рівень

Все про міжнародні іспити з англійської мови

Сьогодні важко здивувати когось знанням англійської мови: її включено до навчальних програм шкіл, коледжів, вищих навчальних закладів і загалом англійська є настільки популярною і часто вживаною мовою, що лише лінивий не знає її основ. Навіть перебуваючи у середовищі, де самостійне вивчення мови є абсолютно доступним, часто, мовці переоцінюють свої навики і коли випадає нагода повчитись за кордоном чи виїхати на роботу до англомовної країни, виявляється, що знання мови є дуже поверхневим. Хоча, кожен з нас має можливість дивитись фільми англійською мовою, читати літературу, спілкуватись з іноземними друзями в соцмережах, все ж ґрунтовні знання з мови можна собі забезпечити виключно систематичним підходом та регулярним навчанням.

Оберіть тест з анлійської

Отже, Ви вирішили навчатись за кордоном? Чи можливо працевлаштуватись в англомовній країні? Або емігрувати? – У будь-якому випадку Вам необхідно скласти іспит з іноземної мови, а саме – з англійської – який би засвідчував рівень володіння іноземною мовою. Здобуття такого офіційного сертифіката знань є обов’язковою умовою для вступу до навчальних закладів чи працевлаштування в офіційних установах. І це абсолютно правильно, адже працівник, який не володіє мовою держави, в якій працює, не зможе якісно та фахово виконувати свої робочі функції.

Як відомо, англійська мова вважається «міжнародною» і є другою офіційною для багатьох держав, тож існує 3 основних системи іспитів, обравши які Ви можете отримати міжнародний сертифікат володіння іноземною мовою: TOEFL (Америка), IELTS та ESOL (Великобританія).

Усі міжнародні іспити є розроблені та схвалені відповідальними офіційними установами.

За функціональною ознакою міжнародні іспити можна поділити на три категорії:

  • для вступу в іноземний вуз або роботи за кордоном;
  • для вузькопрофесійної діяльності;
  • для самоперевірки.

До першої групи відносяться іспити, які перевіряють загальне володіння мовою; до другої – різні мовні тести для професійних цілей. До третьої – іспити проміжних рівнів.

Міжнародний сертифікат, отриманий після складення того чи іншого іспиту, визнається у всіх міжнародних офіційних установах, навчальних закладах та організаціях, однак між іспитами є певна різниця.

Отримати консультацію
Замовити

Відгуки

Відвідайте наш блог

Солодко-гірка мова любові

13.02.2019|

Ви ще не підписали валентинку? Ви переконані, що після стількох років сказані вже всі ніжні

ЯК ПЕРЕКЛАСТИ ЗВУК?

21.12.2018|

  Кожен аж пнеться бути дотепним. - О - риг – риг ... [...] -

Слово як зброя

21.08.2018|

Запитайте дитину, нащо нам потрібна мова, і ви отримаєте відповідь на кшталт «щоб розмовляти» або

УСІ ЗАПИСИ
Loading...