Курс "бізнес-англійська онлайн"

 • Ваша компанія прагне вийти на нові ринки?
 • Співпраця з іноземними партнерами гарантуватиме ріст прибутків?
 • Ви розумієте що нові зв’язки – необхідність для розвитку  вашого бізнесу?

Чи стикалися ви з такою ситуацією: на міжнародній арені вас представляє менш професійний працівник виключно через те, що справжній професіонал не знає іноземною мови? Часто саме через такий вибір можна втратити вигідний контракт, партнера та прибуток. І саме тому курс «Корпоративна англійська» – це один з перших кроків для перемог в бізнес переговорах.

Курси англійської для корпоративних клієнтів від “EVEREST” – найкращий вибір для Вас та Вашого бізнесу!

Отримати консультацію
Замовити

Чому слід обрати курси іноземних мов «EVEREST»?

Сучасні
викладачі
Висококваліфіковані
викладачі, які
вміють навчити
Ефективна
методика
Сучасний комплексний
підхід
Вражаючі
результати
Підняття на 1 мовний
рівень вже за
3 місяці
Видача
сертифікату
Гарантована видача
сертифікату за
досягнутий рівень

Англійська для групи працівників

     Успішний бізнесмен, рано чи пізно, обов’язково задається запитанням: «Чи в повній мірі я використовую доступні ресурси своїх працівників для підвищення успішності?»… Проте, як розуміти поняття «в повній мірі»? Ресурси працівників – це не лише зараз існуючі вміння, а й потенційні, які вони можуть здобути в рамках робочого процесу та тренінгів

     Співробітники – це ресурс, який слід не лише використовувати, а й розвивати. А в умовах сучасного бізнесу, коли максимальний прибуток можна отримати виключно за рахунок інклюзивної міжнародної співпраці, одним з ключових та необхідних навичок чи ресурсів працівника є знання міжнародної, англійської мови.

 • Яка кількість ваших працівників здатні якісно презентувати вашу компанію?
 • А скільки таких працівників здатні зробити це англійською?

Ваші працівники вивчать корпоративну англійську онлайн за максимально короткий термін разом з Everest.

Що отримує бізнес де присутня англійська

     Обираючи постачальника товару, мовні курси, чи просто шлях до офісу щоранку, успішна людина завжди обирає те, що буде максимально вигідно у всіх аспектах. Надаючи перевагу курсу «Англійська для корпоративних клієнтів» саме від Everest, ви отримуєте можливість одночасно:

 • заощадити;
 • заробити;
 • виграти.

Про що йде мова?

 • Ви заощаджуєте свої кошти та час, і при цьому робите вигідне вкладення в своїх працівників, адже корпоративна англійська від Everest – це максимально доступна ціна та висока ефективність навчання. Окрім того, ми пропонуємо можливість вивчення англійської мови онлайн, тож вам не доведеться організовувати місце для навчання чи транспортувати працівників або викладача для них.
 • Вкладаючи кошти в розвиток професійності своєї команди сьогодні, ви заробляєте більше в майбутньому за рахунок їх високої кваліфікації. Якщо ваші працівники знають англійську, то вам не доведеться витрачати гроші на перекладача, і при цьому вони зможуть вільно та впевнено відстоювати інтереси компанії перед закордонними партнерами та інвесторами. Курси Everest – це прогресивна методика. Сьогодні ви просто натискаєте кнопку «Замовити», а завтра ви вже на крок попереду конкурентів.
 • Ви виграєте час, ваші співробітники виграють по кваліфікації. Ви попереду. По-справжньому комплексний підхід – це не хапатися одночасно за кілька справ. Це коли одна дія приносить одразу кілька позитивних наслідків.  Замовте у нас курси, щоб наші викладачі вплинули на ваш подальший успіх. На мовних курсах ми буквально підготуємо ваших працівників до використання набутих знань для досягнення високих результатів для вас та вашої компанії.

Ми навчаємо не просто корпоративній англійській.

Ми навчаємо мові успіху. ЗАПИСУЙТЕСЬ!

Записатися

Корпоративна англійська разом з EVEREST

Щоб досягти успіху, обирайте успішних

Звісно, виникає запитання, чому слід зупинитися саме на корпоративній англійській від Everest? Тому що ми самі знаємо, що таке успіх! Everest – відносно молода, проте вже успішна мовна школа та бюро перекладів за сумісництвом. Школа стрімко досягла успіху, відсуваючи своїх конкурентів за рахунок продуманої політики успіху та прогресивного сучасного підходу. Зверніться до нас, і ви отримаєте не просто курси. Адже Everest – це:

 • сучасні, молоді, незаангажовані викладачі, ознайомлені з останніми мовними тенденціями;
 • індивідуальний та нестандартний начальний процес;
 • можливість підкорити вершину мовного Евересту, навіть якщо ви лише біля його підніжжя;
 • гарантія результату;
 • справедливе співвідношення якості та ціни.

Ви замислювались над тим, щоб замінити досвідчених працівників недосвідченими лише через незнання іноземної мови? Everest доведе вам, що в цьому немає необхідності (і ви самі знаєте, що немає релевантності). Керівник не повинен бути вчителем для працівників. Тож поки ви відкриваєте коридори нового співробітництва, навчанням ваших працівників займеться Everest.

Записатись на курс

Інші навчальні курси з англійської

Отримати консультацію
Замовити

Відгуки

Відвідайте наш блог

Солодко-гірка мова любові

13.02.2019|

Ви ще не підписали валентинку? Ви переконані, що після стількох років сказані вже всі ніжні

ЯК ПЕРЕКЛАСТИ ЗВУК?

21.12.2018|

  Кожен аж пнеться бути дотепним. - О - риг – риг ... [...] -

Слово як зброя

21.08.2018|

Запитайте дитину, нащо нам потрібна мова, і ви отримаєте відповідь на кшталт «щоб розмовляти» або

УСІ ЗАПИСИ
Loading...