Англійська для початківців по скайпу

Курси англійської по скайпу, які виведуть вас на рівень просунутого знавця.

  • Всі друзі дивляться «Гру престолів» та «Шерлока» в оригіналі, а вам доводиться чекати, коли вийде переклад українською?
  • Ви не розумієте, про що співає улюблений гурт, і червонієте, коли турист на вулиці питає: «What time is it»?
  • Мрієте колись на власні очі побачити Тауер та Біг-Бен, відвідати справжній англійський паб, але не знаєте мови?

Досить бути білою вороною – почніть вивчати англійську! Гадаєте, це складно? Зовсім ні! 

Отримати консультацію
Замовити

Чому слід обрати курси іноземних мов «EVEREST»?

Сучасні
викладачі
Висококваліфіковані
викладачі, які
вміють навчити
Ефективна
методика
Сучасний комплексний
підхід
Вражаючі
результати
Підняття на 1 мовний
рівень вже за
3 місяці
Видача
сертифікату
Гарантована видача
сертифікату за
досягнутий рівень

Навіщо вчити англійську мову? Чому так багато людей зацікавлені в її вивченні та готові витрачати на це час і гроші? Відповідь проста: мова – це комунікація. А чим більша здатність до комунікації, тим більше відкритих дверей. А ви готові відкрити додаткові двері в своєму майбутньому? Адже сьогодні це так просто: достатньо лише захотіти, адже мовна школа Everest дає можливість вивчати англійську мову онлайн для початківців, людей жадають знань а разом з ними і змін.

Наші курси допомагають абсолютно різним людям,  які приходять до нас з різними рівнями, і за допомогою мови стають успішнішими в різних галузях. Прочитавши відгуки учнів «Everest» не раз зустрінеш історії про те, що результатом завершення курсу були нові та цікаві знайомства, кар’єрне зростання, нові професійні можливості, підвищення затребуваності на ринку праці і т.д.

Англійська мова сьогодні – не просто нові знання, це в першу чергу нові можливості. А за допомогою нашої програми ви можете відкрити безмежні можливості навіть не встаючи з-за комп’ютера, за допомогою онлайн-курсів.

Вивчай англійську разом з EVEREST!

Почни вже сьогодні!

Записатись

Чому англійську для початківців краще вивчати на курсах в ЦІМ «Everest»?

  • Це комфортно.

Тут немає суворої шкільної вчительки, яка ставила «двійки» та питала, чи не забули ви вдома голову. З вами працюватимуть спеціалісти, які перетворять вивчення англійської на цікаву гру.

  • Це просто.

Ніколи не розуміли нудних шкільних прикладів? На наших заняттях – лише цікаві та актуальні теми: улюблені книги, фільми, мандрівки, спорт, музика, тварини, цікаві факти з історії. До того ж, на індивідуальних заняттях, всю увагу приділятимуть лише вам.

  • Це швидко.

Шкільний курс англійської довгий, а ефект – зазвичай нульовий. На наших курсах вам не доведеться сидіти за партою одинадцять років. Завдяки регулярним та цікавим практичним заняттям перші результати в побачите пройшовши перші п’ять занять.

Найскладніше для початківця – почати

Зізнайтеся собі, що саме заважало вам вивчити англійську мову до сьогодні? Відповідь може мати безліч варіацій: відсутність часу чи мотивації, невдалий попередній досвід, відсутність здібностей, брак коштів, відсутність прямої потреби. Але це все побічні причини. Ви просто не починали. Адже починати завжди важко, чи не так?…

Насправді не завжди. Щоб почати вивчення англійської мови онлайн для початківців з Everest, не потрібно докладати серйозних зусиль.

Достатньо натиснути кнопку «ЗАПИСАТИСЯ, і для цього навіть не доведеться вставати з-за комп’ютера, адже всі заняття проходять у зручній обстановці онлайн. Наші викладачі здатні не лише зацікавити навіть найвибагливішого учня, а й допомогти вивчити мову з будь-якого рівня. Вам говорили, що у вас немає здібностей до вивчення мови? Не вірте. Здібностей не було у попередніх викладачів. Не відкладайте своє майбутнє на потім, почніть вивчати англійську зараз разом з Everest.

english-skype
Записатися

Вивчайте мову онлайн

Дуже хочете вивчити англійську, але не маєте вільного часу? Ви приходите втомлені після роботи чи навчання пізно ввечері, коли хочеться зробити чашку кави та подивитись улюблений серіал, а не їхати на заняття до іншого кінця міста? Тоді ми пропонуємо вам курси EVEREST, що проходять у режимі онлайн! Еверест – це англійська мова онлайн для початківців за допомогою Skype. Вам не доведеться поспішати після роботи до центру, де проходять курси, а потім пізно їхати додому стомленими та голодними. Натомість ви вчитиметеся вдома, а зекономлений час зможете витратити на відпочинок чи хобі.

Які переваги мають курси EVEREST?

Зручність та економія часу.

Жителі великих міст по декілька годин проводять у дорозі. Не витрачайте ваш цінний час, щоб приїхати на заняття та повернутися додому. Увімкніть Skype та займайтесь із викладачем просто у своїй кімнаті!

Індивідуальний підхід.

На курсах, що проходять в режимі офлайн, вчаться у великих групах, де викладач не завжди може приділити вам достатньо уваги. Англійська онлайн для початківців з Еверест дає змогу займатися індивідуально – тільки ви та викладач. Вас навчать як застосовувати теорію на практиці, що є однією з найсильніших сторін ЦІМ «Everest».

Великі можливості.

Після закінчення наших курсів ви не просто вільно розмовлятимете та писатимете англійською, а й отримаєте сертифікат про успішне навчання. Навіть якщо ви плануєте вивчити мову просто для себе, не забувайте, що англійська потрібна в будь-якій галузі. Тож сертифікат, що підтверджує ваші знання, у майбутньому допоможе отримати престижну та цікаву роботу.

Як відбувається навчання англійської для початківців

МЕНЕДЖЕР КОНСУЛЬТУЄ ВАС

ПРОХОДИТЕ КУРС НАВЧАННЯ

ОТРИМУЄТЕ СЕРТИФІКАТ

Годі чекати, почніть розмовляти англійською

Все ще маєте сумніви щодо вивчення англійської мови онлайн для початківців? Думаєте почати вчитися, тільки не зараз, бо цього місяця треба піти до тренажерної зали, зробити ремонт, а англійська почекає? Не відсувайте навчання набезрік! Поки ви вагаєтесь, ваші знайомі вже починають спілкуватися англійською.

Чому важливо почати вчити англійську саме зараз?

  • Економте свій час. Чим раніше ви почнете вивчати англійську, тим швидше зможете читати улюблені книги та дивитись круті серіали в оригіналі, а також спілкуватися з носіями мови і знайти нових друзів.
  •  Відкрийте нові горизонти. Хочете нову роботу? Зараз є безліч цікавих вакансій, для яких обов’язковим є знання англійської. Уявіть, що лише за рік ви зможете стажуватися в Америці чи Британії, та побачити на власні очі далекі міста та країни.

Учні Everest завжди отримують бажане

Звертаючись до нас, ви можете бути впевненими в тому, що отримаєте саме той результат, якого очікували. Англійська мова онлайн для початківців з Everest – це не витрати, а вигідне вкладення в своє майбутнє. З допомогою наших викладачів ви щодня ставатимете на крок ближче до бездоганної англійської, яка допоможе вам досягти нових вершин у кар’єрі та житті. Просто, швидко та цікаво – ось наші принципи викладання англійської.

 Ми доведемо і вам, що англійська мова – це нескладно, цікаво та корисно для розумового та кар’єрного розвитку.

Інші навчальні курси з англійської

Отримати консультацію
Замовити

Відгуки

Відвідайте наш блог

Солодко-гірка мова любові

13.02.2019|

Ви ще не підписали валентинку? Ви переконані, що після стількох років сказані вже всі ніжні

ЯК ПЕРЕКЛАСТИ ЗВУК?

21.12.2018|

  Кожен аж пнеться бути дотепним. - О - риг – риг ... [...] -

Слово як зброя

21.08.2018|

Запитайте дитину, нащо нам потрібна мова, і ви отримаєте відповідь на кшталт «щоб розмовляти» або

УСІ ЗАПИСИ
Loading...