Підготовка до ЗНО з англійської

Наш курс гарантує високий бал на ЗНО з англійської.

 • Боїтеся складних питаннь на ЗНО а ще більше творчого завдання?
 • Питання як отримати високий в бал за реальні знання залишається відкритим?
 • Хочете позбутись цих страхів та перетворити іспит ЗНО з англійської в щасливу мить Вашого життя?

Тоді зверніться до професіоналів, які вже сотням випускникам допомогли отримати не лише омріяні бали, але й задоволення від вивчення інтернаціональної мови.

Курси англійської онлайн від “EVEREST” – найкращий вибір для вас та Вашої дитини!

Отримати консультацію
Замовити

Чому слід обрати курси іноземних мов «EVEREST»?

Сучасні
викладачі
Висококваліфіковані
викладачі, які
вміють навчити
Ефективна
методика
Сучасний комплексний
підхід
Вражаючі
результати
Підняття на 1 мовний
рівень вже за
3 місяці
Видача
сертифікату
Гарантована видача
сертифікату за
досягнутий рівень

    ЗНО… Ці три літери викликають тривогу у кожного старшокласника, та у його батьків. Адже так складно згадати всю шкільну програму та довести на практиці, що вона повністю освоєна. А ЗНО з англійської мови доводиться здавати практично на будь-який вибраний навчальний напрям, адже в умовах євроінтеграції та потенційного міжнародного співробітництва в будь-якій галузі не обійтись без іноземної міжнародної мови. Ви теж вже замислюєтесь над тим, як ви чи ваша дитина будете здавати іспити з англійської мови? Годі безсенсовно боятись, час продуктивно готуватися! А з мовною школою Everest підготовка до ЗНО з англійської мови буде легкою та цікавою.

Переваги підготовки до ЗНО онлайн

    Наші викладачі допоможуть вам освіжити в пам’яті забуте та вивчити пропущене за максимально короткий термін без зайвих витрат часу та зусиль. Вас чекають насичені та зрозумілі курси онлайн, заняття по Skype та тренувальні вправи. З Everest вам не потрібно відвідувати репетитора в протилежному кінці міста чи запрошувати його до дому, гаючи дорогоцінний час, який можна витратити на підготовку до інших предметів. Заняття проходять онлайн за допомогою Skype у зручний для вас час та в комфортній обстановці.


    Незалежно від того, на якому рівні знаходиться учень на старті, за допомогою правильної системи мотивації можна освоїти необхідний рівень знань цікаво та швидко. Вчителі Everest в рамках курсу «Англійська мова – підготовка до ЗНО та ДПА» ефективно мотивують учня та направляють цю мотивацію в потрібне русло, працюючи, в першу чергу, у найбільш проблемних напрямках кожного конкретного учня.

Ми розробляємо індивідуальний курс, направлений на заповнення найсерйозніших прогалин у знаннях та на закріплення освоєного раніше матеріалу.

Вивчай англійську разом з EVEREST!

Почни вже сьогодні!

Записатися

    Результатом такого навчання стають не лише успішно складені іспити, а й вміння використовувати набуті знання у подальшому майбутньому. Щороку наші учні здають ЗНО та ДПА на високі бали, після чого їм відкриваються двері до омріяних університетів, стажувань, перспективних робочих місць.

Чому саме англомовна школа “EVEREST”?

    Це онлайн-курси, які спрямовані не просто на вивчення шкільної програми англійської за короткий час, а на якісну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання. Викладачі Everest вчать не тільки теорії, а й застосуванню знань на практиці: все, що не буде зрозуміло, вам пояснюватимуть просто й доступно.

Як відбувається навчання англійської для ЗНО та ДПА

МЕНЕДЖЕР КОНСУЛЬТУЄ ВАС

ПРОХОДИТЕ КУРС НАВЧАННЯ

ОТРИМУЄТЕ СЕРТИФІКАТ

ЗНО 2018

    Ми слідкуємо за новинами у сфері освіти – у 2018 році до програми ЗНО входитиме аудіювання, і ми вже розробили комплекс завдань, які допоможуть до нього підготуватись. На кожному занятті, що присвячене аудіюванню, ви будете слухати текст та відповідати на питання англійською. Спочатку в цьому буде допомогати викладач, але вже за декілька тижнів ви будете з легкістю обговорювати нові тексти самостійно.

До того ж, вас чи вашу дитину навчать писати англійською твори формату ЗНО – таке завдання теж обов’язково буде на тестуванні.

Тож навчальну програму, яку ми розробили, розбито на декілька блоків, що відповідають блокам завдань на ЗНО:

 • читання
 • використання мови
 • письмо
 • аудіювання
Записатися

    Переживаєте, що ваших знань замало для гарної підготовки до ЗНО? На курсах «Everest» ми знаходимо до кожного учня індивідуальний підхід. Перш, ніж розпочати навчання, викладач поспілкується з вами і визначить ваш рівень англійської. Якщо ви початківець, ми запропонуємо вам спочатку пройти базовий курс англійської. Для вас буде розроблено індивідуальну програму, яка враховує ваш початковий рівень та зосереджена на тих темах, що слід вивчити. Таким чином англійська мова – підготовка до ЗНО та ДПА – стає набагато легшою!

“Everest” – гарантія успіху на ЗНО

    Ви спитаєте: «А чому не звернутися до звичайного репетитора?». А тепер згадайте весь свій досвід роботи зі звичайними репетиторами та реальну ефективність такої співпраці. І ви виявите, що ефективність не така й висока. І цьому є свої причини. Давайте порівняємо заняття з репетитором та на онлайн-курсах Everest.

МЕТОДИКА ПЕРЕЖИТКІВ

(репетитор)

МЕТОДИКА МАЙБУТНЬОГО

(EVEREST)

 • Той самий шкільний вчитель, тільки працює приватно. Він навчений по тій самій системі
 • Знадобляться зайві витрати часу на дорогу та зустріч з викладачем.
 • Немає впевненості у ефективності методики окремого репетитора.
 • Може змінити ціну в будь-який момент, при цьому не даючи гарантій.
 • Викладачі, які вчилися за найновішими методиками та постійно розвиваються.
 • Заняття проходять онлайн у зручний для вас час.
 • Сотні задоволених клієнтів та позитивних відгуків після реальних результатів.
 • Фіксована вартість за гарантований результат.

Отже вибирайте методики майбутнього, а не пережитків.

Окрім того, почати навчання можна просто зараз, натисніть кнопку!

Записатися

Кваліфікована підготовка до ЗНО з англійської – успішне майбутнє!

Підготовка до ЗНО на онлайн-курсах EVEREST подарує вам безліч можливостей.

Тільки уявіть, що ви склали ЗНО з англійської на найвищий бал! Що на вас чекає?

 • Кращі навчальні заклади України. Високий бал з іноземної мови – це шанс пройти на бюджет до престижних університетів у Києві, Харкові, Львові, Одесі. Здобудьте вищу освіту в місті своєї мрії!
 • Спілкування. Практикуйте англійську та знайдіть нових друзів у соцмережах!
 • Навчання за кордоном. Ви не думали про те, щоб вступити до європейського інституту? Якщо ви зможете вільно говорити англійською, то матимете змогу стати студентом престижного навчального закладу в Європі

     Вам здається, що до ЗНО та ДПА ще безліч часу, і можна почати готуватись пізніше? Гадаєте, що курси з англійської почекають ще декілька днів, тижнів, місяців? Ви не встигнете й оком моргнути, як настане день іспиту. Тож не відкладайте навчання на потім, запишіться на онлайн-курси Everest просто зараз!

Інші навчальні курси з англійської

Отримати консультацію
Замовити

Відгуки

Відвідайте наш блог

Солодко-гірка мова любові

13.02.2019|

Ви ще не підписали валентинку? Ви переконані, що після стількох років сказані вже всі ніжні

ЯК ПЕРЕКЛАСТИ ЗВУК?

21.12.2018|

  Кожен аж пнеться бути дотепним. - О - риг – риг ... [...] -

Слово як зброя

21.08.2018|

Запитайте дитину, нащо нам потрібна мова, і ви отримаєте відповідь на кшталт «щоб розмовляти» або

УСІ ЗАПИСИ
Loading...