Практичні завдання курсу ділової німецької мови

Якщо ви менеджер, успішний бізнесмен чи тільки збираєтеся стати таким, вам абсолютно необхідно володіти діловою лексикою не тільки українською мовою. Наші курси бізнес-німецької вважаються найсучаснішими на даний момент, так як засновані на практичних матеріалах, які застосовують міжнародні вузи. Курс включає в себе:

 • вивчення ділової лексики, сленгу, термінології;
 • докладне вивчення граматичних структур в діловому контексті;
 • розвиток навички письма і читання бізнес-текстів на основі справжніх документів;
 • аналіз і обговорення вивченого в форматі проведення переговорів;
 • формування навичок швидкого усного мовлення.

Пріоритет нашого курсу ділової німецької – практика розвитку мовлення. Іншим аспектам мови, таким, як листування, читання, переклад приділяється увага настільки, наскільки цього вимагає рівень знань конкретної людини. Програма курсу дуже гнучка, наприклад, якщо слухачу курсу потрібні знання ділового листування, то ми також готові приділити особливу увагу його правилам, етикету, оформленню, як і правопису та граматиці.

Теми курсу:

 • управління персоналом і виробництвом;
 • менеджмент, маркетинг;
 • структура міжнародних компаній;
 • діловий етикет;
 • фінанси;
 • особливості міжнародного бізнесу.

Чого очікувати від нашого курсу ділової німецької мови

Звичайно ж, цей курс націлений на людей, які вже володіють деякими знаннями німецької мови. Відразу після першого заняття Ви будете “озброєні” солідним словниковим запасом і будете знати, як ним користуватися. За рахунок розмовної практики і постійного поповнення багажу знань Ви будете вільно висловлюватися після 3-4 заняття.

Універсальність курсу

Якщо у Вас до цього були якісь труднощі з розумінням, миттєвим перекладом або інші, дуже важливо щоб Ви відразу сказали про це викладачеві. Тоді програму буде оптимізовано під Вас, і в стандартний набір тем включено ті, які необхідні учневі. Ми допоможемо подолати мовний бар’єр, вдосконалимо вже існуючі навички та знання, навчимо вести переговори і презентації грамотною німецькою мовою.

Більше ніж просто навчання

В кінцевому підсумку все, чого Ви навчитеся на наших курсах, націлене на підвищення Вашої кваліфікації, яка допоможе в навчанні або кар’єрі. Але попутно з цим Ви отримаєте уявлення про те, як ведуться переговори в міжнародних компаніях, які правила етикету. Вас ознайомлять з тим, як трансформувалась німецька мова під потреби сучасного бізнесу. Які існують лінгвістичні нововведення і де їх можна застосувати.

У зв’язку з тим, що в світ бізнесу входять нові технології, з’являються і нові терміни. А нові системи менеджменту вимагають знань набагато вищого рівня, ніж ще 2-3 роки тому.

Якщо ви не хочете відставати від сучасності, хочете володіти всіма лінгвістичними прийомами, якщо хочете знати, якими виразами і сленгом володіють професіонали, записуйтеся на наш курс бізнес-німецької. Ми навчимо вас всьому, що повинен знати сучасний просунутий знавець ділової німецької мови.