Німецька для початківців в ЦІМ “EVEREST”

Ми відразу намагаємося занурити людини в німецькомовну атмосферу і зняти деяку напруженість, показуючи, як легко засвоїти нову мову. Наша методика ґрунтується на тому, що спочатку ви вчитеся говорити, вимовляти. Це набагато легше, ніж все інше, а після перших успіхів людина підсвідомо тягнеться домогтися більшого, закріпити результат.

Наші викладачі за допомогою спеціальних психологічних прийомів навчають людину запам’ятовувати більше слів. Паралельно з цим відбувається навчання:

  • правопису;
  • читання;
  • фонетиці;
  • вимові;
  • складання речення та тексту.

Починаючи з першого уроку німецької для початківців ви зможете вести просту розмову з співрозмовником або розповісти про себе. Наш курс німецької мови для початківців, передбачає подачу матеріалу певними блоками, що легко запам’ятовуються. Кожен з блоків може бути застосовані в тій чи іншій ситуації і допомагає відчувати себе своїм в німецькомовному середовищі.

Що стосується інтенсивного курсу з німецької для початківців, то він призначений для тих, хто готовий взяти на себе підвищене навантаження. Для цих людей обсяги знань, засвоюваних за один раз, підвищуються, а час, за який досягається результат – скорочується. Мова вчиться швидше і об’ємніше. Але варто розуміти, що такі заняття проводяться лише в індивідуальному порядку!

Чи можна вважати себе початківцем, якщо вчив мову в школі?

Популярне запитання. Якщо ви вчили німецьку мову давно в школі або після школи і приблизно володієте словниковим запасом від 100 простих слів і словосполучень, вам все одно необхідно обрати курси німецької мови для початківців з нуля. Тому що на більш високих рівнях учень володіє словниковим запасом понад 2 000 слів. Вони вільно спілкуються на побутові теми і можуть вести дружню переписку і спілкуватися в соцмережах.

Якщо ж ви готуєтеся до вступу і сумніваєтеся, чи знаєте ви мову на потрібному рівні, то краще спочатку пройти наше безкоштовне тестування. Якщо ваш рівень виявиться достатнім – результат тесту буде прийнятий в навчальному закладі як офіційне підтвердження ваших знань.

Стереотипи щодо курсів німецької для початківців

Існує багато стереотипів, пов’язаних з тим, що вчитися – це важко і довго. Це спростовує кількість випускників курсу німецької для дорослих початківців, які досягли успіху. Наші учні легко адаптуються в німецькомовному середовищі, підвищують свою кваліфікацію і легко влаштовуються на роботу, про що пишуть у своїх відгуках.

Інший стереотип – це те, що курси не дають серйозних знань. А це твердження спростовується самою світовою практикою. Форма навчання у маленьких групах – найпрогресивніша на даний час. Навіть якщо ви закінчите тільки курси німецької для початківців, з нашим сертифікатом вас із задоволенням приймуть на роботу або до вищого навчального закладу.