Переваги курсів підготовки до ЗНО “EVEREST”

  • центр знаходиться в зручному місці;
  • є варіанти навчання онлайн;
  • гнучкий графік навчання;
  • кваліфіковані педагоги;
  • прогресивна система навчання;
  • помірна вартість.

Що ми можемо запропонувати для підготовки до ЗНО з німецької

Наш центр може запропонувати групові, індивідуальні або заняття по скайпу.

До групи набирають не більше 6 чоловік з приблизно одним рівнем знання мови і проводять підготовку виходячи з того, що вже знає кожен слухач курсу. Викладач спочатку спілкується з учнями і з’ясовує, що потребує простого нагадуванні, а до якої теми необхідно підійти більш ґрунтовно.

Індивідуально можна займатися онлайн по скайпу, не виходячи з дому, або стаціонарно. Для початку вчитель спілкується з учнем, встановлює дружні відносини, з’ясовує слабкі і сильні сторони в тому, що вже знає школяр. Потім йде опрацювання засвоєних в школі матеріалів, заповнення прогалин і підтягування до необхідного рівня.

Під керівництвом наших викладачів ви удосконалите шкільні навички письма, читання, перекладу. Підтягнете або освоїте нові правила правопису, побудови речення, фонетики і морфології за простою системою. Оновите в пам’яті словниковий запас, удосконалите мову, навчитеся миттєво перекладати.

Підготовка до ЗНО з німецької мови – оплата і економія

Вартість наших занять не більше тієї, яку запросить приватний репетитор. Але ще одна перевага нашої підготовки в тому, що попереднє тестування знань – безкоштовно, і воно не входить в облік часу навчання.

Якщо вам не потрібна грунтовна підготовка до ЗНО або ДПА з німецької або ви просто хочете освіжити знання в пам’яті, то вам зовсім не потрібно оплачувати весь курс. Ви можете придбати всього лише кілька занять. Про те, скільки занять вам необхідно, вас безкоштовно проконсультує наш фахівець на основі пройденого тестування.

Якщо підготовка до ЗНО з німецької буде проходити по скайпу, і ви не зможете займатися в один і той же час, то доплачувати за те, щоб викладач був онлайн в будь-який час – не потрібно.

В цілому, вартість залежить від кількості необхідних знань, витраченого часу і того, чи плануєте ви займатися далі.

Наші педагоги завжди йдуть назустріч учневі і трансформують програму під його потреби. А це кращий варіант, адже загальноосвітня система не йде назустріч окремої особистості, вона працює за стандартним шаблоном.

Вибирайте наші курси, і ми забезпечимо вас:

  • уважними педагогами;
  • найновішими матеріалами і посібниками;
  • кращої за ефективністю методикою освіти!