Переваги TV club німецькою мовою

Вивчення німецької мови завдання не з легких. Кожен, хто вивчає німецьку мову рано чи пізно опинявся в такій ситуації, коли ані регулярне відвідування занять, ані ретельне виконання усіх домашніх завдань, ані Ваші непогані знання граматики не допомагало Вам при бажанні переглянути фільм мовою оригіналу. Ви починаєте перегляд німецького фільму і розчаровуєтеся, адже нічого не можете розібрати. Однак не варто опускати руки і припиняти подальше вивчення мови!

Перегляд кіно та серіалів мовою оригіналу – це один з найпростіших та найпопулярніших способів вивчення та вдосконалення німецької мови, і у ньому є дуже багато переваг, атже:

  • у Вас є можливість почути живу сучасну мову та сповна відчути емоції та інтонації акторів;
  • Ви розвиваєте свої навички сприйняття німецької мови на слух, що дуже важливо при вивченні будь-якої іноземної мови;
  • Ви відчуєте мелодику та ритм мови, одночасно виділяючи окремі слова і запам’ятовуючи їх;
  • фільми дозволяють поліпшити вимову та розширити словниковий запас;
  • Ви маєте змогу отримувати задоволення від перегляду і при цьому вивчаєте особливості іншої культури

У ЦІМ «Еверест» TV club німецькою мовою відбувається один раз на тиждень – у суботу. Тривалість заняття – 120 хв. Перегляд фільму (чи мультфільму) відбувається на німецькій мові з субтитрами.

У нашому центрі, здавалося б, звичайний перегляд фільму (або мультфільму), пройде цікаво та з великою користю для Вас! Наші викладачі щоразу:

  • готують додаткові завдання по кожному запропонованому фільму (чи мультфільму) на німецькій мові;
  • дають Вам можливість висловити свої думки та поділитися враженнями щодо того чи іншого фільму (мультфільму) під час його обговорення;
  • дадуть відповідь на будь-які запитання, які у Вас виникнуть щодо сюжету фільму (або ж мультфільму);
  • запропонують Вам coffee-break, де Ви зможете насолодитися чашкою гарячого чаю та смачним печивом, не відриваючись від перегляду.

Відвідуючи TV club у Центрі іноземних мов «Еверест» у Львові та Дрогобичі, Ви дуже скоро помітите Ваші перші успіхи і зрозумієте, що все-таки дивитися фільми в оригіналі набагато краще! Крім того не забувайте, що  при правильному підході до перегляду німецькомовних фільмів чи мультфільмів, гарантується швидкий ефект розпізнавання іноземних слів, фраз і діалогів у повсякденному житті. До того ж, в кінцевому підсумку Ви отримаєте не тільки прогрес в мові, але ще і добрі знання культури і традицій країн, мову яких Ви вивчаєте!