АНГЛІЙСЬКА МОВА
ПО СКАЙПУ
  • Хочеш вивчити англійську мову?
  • Катастрофічно не вистачає часу?
  • Як стосовно навчання по skype?

В якій би точці світу ти не перебував, ми навчимо тебе вільно розмовляти англійською.

Чому обирають курси англійської від «EVEREST»?

Тому що ми займаємось тим, що найкраще вміємо
Сучасні викладачі
В нашій школі неймовірна команда. Ви отримаєте не просто висококваліфікованого вчителя, а надійного друга
Ефективна методика
Структурована граматика, найактуальніша словникова база на базі розмовної практики гарантує твій успіх
Вражаючі результати
Лише результати учнів можуть дати реальну оцінку нашої роботи і в цьому ми сильні
ВІДЧУЙ УСЮ СИЛУ НАШИХ КУРСІВ
одне пробне заняття розставить все на свої місця
Відгуки наших учнів
ПРОТЕСТУЙ СВОЮ АНГЛІЙСЬКУ
Тест доступний всім, хто побажає його пройти і не зобов'язує вас навчатися в нашій школі. Більш того, з результатом тесту ви можете впевнено претендувати на навчання в будь-якому іншому навчальному центрі.

ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПО СКАЙПУ:
Зручність та економія часу

Жителі великих міст по декілька годин проводять у дорозі. Не витрачайте ваш цінний час, щоб приїхати на заняття та повернутися додому. Увімкніть Skype та займайтесь із викладачем просто у своїй кімнаті!Індивідуальний підхід

На курсах, що проходять в режимі офлайн, вчаться у великих групах, де викладач не завжди може приділити вам достатньо уваги. Англійська онлайн для початківців з Еверест дає змогу займатися індивідуально – тільки ви та викладач. Вас навчать як застосовувати теорію на практиці, що є однією з найсильніших сторін ЦІМ «Everest».


Великі можливості

Після закінчення наших курсів ви не просто вільно розмовлятимете та писатимете англійською, а й отримаєте сертифікат про успішне навчання. Навіть якщо ви плануєте вивчити мову просто для себе, не забувайте, що англійська потрібна в будь-якій галузі. Тож сертифікат, що підтверджує ваші знання, у майбутньому допоможе отримати престижну та цікаву роботу.
Дуже хочете вивчити англійську, але не маєте вільного часу? Ви приходите втомлені після роботи чи навчання пізно ввечері, коли хочеться зробити чашку кави та подивитись улюблений серіал, а не їхати на заняття до іншого кінця міста? Тоді ми пропонуємо вам курси EVEREST, що проходять у режимі онлайн! Еверест – це англійська мова онлайн для початківців за допомогою Skype. Вам не доведеться поспішати після роботи до центру, де проходять курси, а потім пізно їхати додому стомленими та голодними. Натомість ви вчитиметеся вдома, а зекономлений час зможете витратити на відпочинок чи хобі.
Все ще маєте сумніви щодо вивчення англійської мови онлайн для початківців? Думаєте почати вчитися, тільки не зараз, бо цього місяця треба піти до тренажерної зали, зробити ремонт, а англійська почекає? Не відсувайте навчання набезрік! Поки ви вагаєтесь, ваші знайомі вже починають спілкуватися англійською.
Чому важливо почати вчити англійську саме зараз?

  • Економте свій час. Чим раніше ви почнете вивчати англійську, тим швидше зможете читати улюблені книги та дивитись круті серіали в оригіналі, а також спілкуватися з носіями мови і знайти нових друзів.
  • Відкрийте нові горизонти. Хочете нову роботу? Зараз є безліч цікавих вакансій, для яких обов'язковим є знання англійської. Уявіть, що лише за рік ви зможете стажуватися в Америці чи Британії, та побачити на власні очі далекі міста та країни.

Вартість
курсу залежить від кількості занять
і починається від 190 грн
Call Close
Введіть свій номер телефону:
Або зателефонуйте нам:
+38 097 000 96 62
Made on
Tilda