КУРС БІЗНЕС АНГЛІЙСЬКОЇ

цей курс для супер-профі, які працюють на міжнародних ринках та потребують впевнену бізнес англійську, щоб відрізнятись на фоні інших
СПРОБУЙ БЕЗКОШТОВНО
зроби перший крок прямо зараз

ЩО ВКЛЮЧАЄ КУРС
"БІЗНЕС АНГЛІЙСЬКА"

36 занять
цей курс містить 36 логічно зв'язаних занять, на яких ви навчитесь висловлюватись англійською на одному із запропонованих рівнів
4 рівні
цей курс розроблений для власників бізнесу, а також їхніх працівників, які вже володіють елементарною базою від рівня А2
бізнес фокус
ми максимально адаптуємо навчання під ваші потреби, тому курс містить важливу бізнес лексику та ідеальну пропорцію теорії і практики
мовна практика
основним завданням курсу є подолати мовний бар'єр та
розговоритись англійською, тому будьте готові до частих розмов на цікаві бізнес теми

Чому обирають курси англійської від «EVEREST»?

Тому що ми займаємось тим, що найкраще вміємо
Сучасні викладачі
В нашій школі неймовірна команда. Ви отримаєте не просто висококваліфікованого вчителя, а надійного друга
Ефективна методика
Структурована граматика, найактуальніша словникова база на базі розмовної практики гарантує твій успіх
Вражаючі результати
Лише результати учнів можуть дати реальну оцінку нашої роботи і в цьому ми сильні
ВІДЧУЙ УСЮ СИЛУ НАШИХ КУРСІВ
одне пробне заняття розставить все на свої місця

НА КУРСІ БІЗНЕС АНГЛІЙСЬКОЇ
МИ ВИВЧАЄМО

ЛЕКСИКА
вивчення ділової лексики, сленгу та бізнес термінології
ПЕРЕГОВОРИ
аналіз і обговорення вивченого в форматі проведення переговорів
ГРАМАТИКА
докладне вивчення граматичних структур в діловому контексті
МОВЛЕННЯ
формування навичок швидкого усного мовлення
ПИСЬМО
розвиток навичок письма і читання бізнес-текстів на основі справжніх документів
ПРАКТИКА
моделювання та практика бізнес переговорів
ПОКРОКОВА СХЕМА НАВЧАННЯ
в школі англійської мови "EVEREST"
БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК
БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК
цей урок відповідає на усі проблемні питання, з якими зустрічається учень до початку навчання: рівнь знань, мета навчання, відповідний курс, підходящий вчитель, індивідуальний графік і т.д.
ОБРАННЯ КУРСУ
ОБРАННЯ КУРСУ
після пробного заняття наш методист підбере ідеальний рівень курсу та порекомендує інтенсивність занять враховуючи ваші цілі.
ПРОЦЕС НАВЧАННЯ
ПРОЦЕС НАВЧАННЯ
це найвідповідальніший для нас та для вас, дорогі учні, пункт, оскільки саме від активності співпраці, мотивації та строгої дисципліни залежитиме успіх. Цей пункт є водночас і сильною стороною нашої школи, бо можливості розслабитись чи здатись на пів дороги ми вам точно не дамо!
ЗАВЕРШЕННЯ КУРСУ
ЗАВЕРШЕННЯ КУРСУ
найприємніша мить для наших учнів. На даному етапі ви відчуєте гордість за свої результати. Але основне ви здобудете впевнесть в тому, що підкорювати англійську можете і ви. Далі у вас буде можливість вдосконалюватись самому або продовжити цей шлях з нашою підтримкою.
Відгуки наших учнів
Вартість
курсу залежить від кількості занять
і починається від 236 грн
ПРОТЕСТУЙ СВОЮ АНГЛІЙСЬКУ
Тест розрахований на людей які мають необхідність у вивченні англійської для конкретних цілей. Цей тест визначить ваш рівень знань та допоможе нашому методисту провести цікаве безкоштовне заняття.
ЧОГО ОЧІКУВАТИ ВІД КУРСУ ДІЛОВОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ ОНЛАЙН
Ви самі контролюєте кількість часу, яку готові приділити навчанню, уроки проходять тоді коли вам зручно, в режимі онлайн.

За рахунок розмовної практики і постійного поповнення багажу знань ви почнете впевнено висловлюватися після 5-10 занять.
Ми не перший рік навчаємо ділових людей, тож знаємо, що час в бізнесі коштує найдорожче, і людина, що приходить підвищити свій професійний рівень цінує свої часові ресурси. Саме тому програма навчання насичена та ефективна. В рамках навчання вас чекають:
 • орієнтованість саме на вашу сферу;
 • тільки необхідний матеріал, поданий в якнайцікавішому та якнайпростішому для засвоєння форматі;
 • максимум необхідної теорії, яка закріплюється за допомогою цікавої та ефективної практики;
 • рольові вправи, які навчать застосовувати здобуті знання та відразу перевіряти їх рівень
Програма курсу дуже гнучка, наприклад, якщо слухачу курсу потрібні знання ділового листування, то ми також готові приділити особливу увагу його правилам, етикету, оформленню, як і правопису та граматиці.

Звичайно ж, цей курс націлений на людей, які вже володіють деякими знаннями англійської мови. Відразу після першого заняття ви будете "озброєні" солідним словниковим запасом і будете знати, як ним користуватися.

Іншим аспектам мови, таким, як листування, читання, переклад приділяється увага настільки, наскільки цього вимагає рівень знань конкретної людини.
  ЩО ДАЄ ВИВЧЕННЯ БІЗНЕС АНГЛІЙСЬКОЇ?
  В кінцевому підсумку все, чого ви навчитеся на наших курсах, націлене на підвищення вашої кваліфікації, яка допоможе в навчанні або кар'єрі. Але поряд з цим ви отримаєте уявлення про те, як ведуться переговори в міжнародних компаніях, про правила етикету в різноманітних ділових та побутових ситуаціях. Вас ознайомлять з тим, якої саме англійської мови потребує сучасний бізнес.

  Зізнайтесь собі, скільки можливостей ви втратили виключно через те, що ваші знання ділової англійської мови були на недостатньому рівні? Годі їх примножувати, час переступити через це і вийти на новий рівень знань та професіоналізму разом з курсами Everest.

  Бізнесмен чи бізнесвумен із бездоганною діловою англійською завжди виглядає більш досвідченим та серйозним партнером

  Якщо ви не хочете відставати від сучасності, хочете володіти всіма лінгвістичними прийомами, якщо хочете знати, якими виразами і сленгом послуговуються професіонали, записуйтеся на наш курс бізнес-англійської.
  Введіть свій номер телефону:
  Або зателефонуйте нам:
  +38 097 000 96 62
  Made on
  Tilda