ОНЛАЙН ТЕСТ З АНГЛІЙСЬКОЇ
Ці тести є безкоштовними для усіх відвідувачів нашого сайту. Вони розроблені для тих, хто має потребу вивчити англійську для конкретної мети. Тест передбачає запис на безкоштовне пробне заняття, де наш методист продемонструє нашу методику викладання а, також проконсультує стосовно курсу та термінів навчання враховуючи ваш рівень знань та мету вивчення англійської. Після того, як ви дасте відповіді на усі запитання, ви відразу отримаєте ваш результат.

Наш онлайн тест з англійської складається з 30 запитань які перевірять не лише ваші знання з граматики, а також оцінять словниковий запас. Кожне запитання тесту містить чотири варіанти відповідей де правильною є лише одна. Коли ви дасте відповідь на останнє запитання рекомендуємо перевірити всі свої відповіді ще раз.

Точна оцінка вашого рівня знань повинна містити говоріння, письмо, аудіювання та письмо, тому цей онлайн-тест з англійської мови ні в якому разі не є точною оцінкою того, наскільки добре чи погано ви володієте англійською мовою. Саме тому, після того, як ви пройдете онлайн-тест з англійської мови, вам буде запропоновано записатись на безкоштовне пробне заняття. Звичайно ми будемо раді, якщо ви виявите бажання спробувати нашу методику викладання в дії. Якщо ж вас не цікавить вивчення англійської та метою вашого тестування було лише перевірити ваш рівень знань ви можете пропустити поля для заповнення даних та отримати результати тесту нажавши кнопку "відправити".


Made on
Tilda