КУРС АНГЛІЙСЬКА
ДЛЯ ЗНО

цей курс обожнюють свідомі старшокласники, які розуміють важливість здачі ЗНО на високий бал, щоб відкрити двері у світ можливостей та перспектив
СПРОБУЙ БЕЗКОШТОВНО
зроби перший крок прямо зараз

ЩО ВКЛЮЧАЄ КУРС
"АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ЗНО"

36 занять
курс із 36 практичих занять, на яких ви дізнаєтесь про усі тонкощі роботи з цим, на перший погляд, складним іспитом. Здати ЗНО легко!
4 блоки
курс розбитий на 4 основні блоки: аудіювання, читання, використання мови та письмо. Ви отримаєте усі підказки по кожному з них.
фокусування
ми концентруємо більше уваги на слабкі сторони учнів, таким чином до кінця курсу учень однаково легко виконує всі типи завдань.
лише практика
основним завданням курсу є відчути впевненість перед самим іспитом, тому ми постійно практикуємо, практикуємо і практикуємо.

Чому обирають курси англійської від «EVEREST»?

Тому що ми займаємось тим, що найкраще вміємо
Сучасні викладачі
В нашій школі неймовірна команда. Ви отримаєте не просто висококваліфікованого вчителя, а надійного друга
Ефективна методика
Структурована граматика, найактуальніша словникова база на базі розмовної практики гарантує твій успіх
Вражаючі результати
Лише результати учнів можуть дати реальну оцінку нашої роботи і в цьому ми сильні
ВІДЧУЙ УСЮ СИЛУ НАШИХ КУРСІВ
одне пробне заняття розставить все на свої місця

НА КУРСІ АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ЗНО
МИ ВИВЧАЄМО

ЛЕКСИКА
ви закріпите базову лексику та лексичні структури, без яких не обійтись при здачі ЗНО
СУЧАСНІ МАТЕРІАЛИ
ви готуватиметесь до ЗНО на базі сучасних та цікавих для загального розвитку матеріалів
ГРАМАТИКА
ми обов'язково зробимо акцент на граматиці, яка містить нюанси та підводні камені в тесті ЗНО
АУДІО ЗАВДАННЯ
розберемо різноманітні аудіо треки та навчимось занотовувати ключову інформацію
ТВОРЧЕ ЗАВДАННЯ
ви попрактикуєтесь у написанні листів, ознайомитесь із структурою листа та правилами логічного викладання думки
ПРАКТИЧНИЙ ТЕСТ
згідно нашого плану будемо організовувати здачу ЗНО в умовах наближених до реальності
ПРОТЕСТУЙ СВОЮ АНГЛІЙСЬКУ
Тест розроблений для учнів, які будуть здавати ЗНО з англійської у 2021 році. Проходьте та дізнавайтесь свій рівень.
ПОКРОКОВА СХЕМА НАВЧАННЯ
в школі англійської мови "EVEREST"
БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК
БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК
цей урок відповідає на усі проблемні питання, з якими зустрічається учень до початку навчання: рівнь знань, мета навчання, відповідний курс, підходящий вчитель, індивідуальний графік і т.д.
ОБРАННЯ КУРСУ
ОБРАННЯ КУРСУ
після пробного заняття наш методист підбере ідеальний рівень курсу та порекомендує інтенсивність занять враховуючи ваші цілі.
ПРОЦЕС НАВЧАННЯ
ПРОЦЕС НАВЧАННЯ
це найвідповідальніший для нас та для вас, дорогі учні, пункт, оскільки саме від активності співпраці, мотивації та строгої дисципліни залежитиме успіх. Цей пункт є водночас і сильною стороною нашої школи, бо можливості розслабитись чи здатись на пів дороги ми вам точно не дамо!
ЗАВЕРШЕННЯ КУРСУ
ЗАВЕРШЕННЯ КУРСУ
найприємніша мить для наших учнів. На даному етапі ви відчуєте гордість за свої результати. Але основне ви здобудете впевнесть в тому, що підкорювати англійську можете і ви. Далі у вас буде можливість вдосконалюватись самому або продовжити цей шлях з нашою підтримкою.
Відгуки наших учнів
Вартість
курсу залежить від кількості занять
і обраного абонементу і починається від 110 грн
ЗАПИСУЙТЕСЬ НА КУРС ЗНО
Наші викладачі допоможуть вам освіжити в пам'яті забуте та вивчити пропущене за максимально короткий термін без зайвих витрат часу та зусиль.

Вас чекають насичені та зрозумілі курси онлайн, заняття по Skype та тренувальні вправи. З Everest вам не потрібно відвідувати репетитора в протилежному кінці міста чи запрошувати його до дому, гаючи дорогоцінний час, який можна витратити на підготовку до інших предметів.

Заняття проходять онлайн за допомогою Skype у зручний для вас час та в комфортній обстановці.

ЗНО… Ці три літери викликають тривогу у кожного старшокласника, та у його батьків. Адже так складно згадати всю шкільну програму та довести на практиці, що вона повністю освоєна. А ЗНО з англійської мови доводиться здавати практично на будь-який вибраний навчальний напрям, адже в умовах євроінтеграції та потенційного міжнародного співробітництва в будь-якій галузі не обійтись без іноземної міжнародної мови. Ви теж вже замислюєтесь над тим, як ви чи ваша дитина будете здавати іспити з англійської мови? Годі безсенсовно боятись, час продуктивно готуватися! А з мовною школою Everest підготовка до ЗНО з англійської мови буде легкою та цікавою. Незалежно від того, на якому рівні знаходиться учень на старті, за допомогою правильної системи мотивації можна освоїти необхідний рівень знань цікаво та швидко. Вчителі Everest в рамках курсу «Англійська мова – підготовка до ЗНО та ДПА» ефективно мотивують учня та направляють цю мотивацію в потрібне русло, працюючи, в першу чергу, у найбільш проблемних напрямках кожного конкретного учня.

Ми розробляємо індивідуальний курс, направлений на заповнення найсерйозніших прогалин у знаннях та на закріплення засвоєного раніше матеріалу.
  КВАЛІФІКОВАНА ПІДГОТОВКА ДО ЗНО
  З АНГЛІЙСЬКОЇ – УСПІШНЕ МАЙБУТНЄ!
  Підготовка до ЗНО на онлайн-курсах EVEREST подарує вам безліч можливостей.
  Тільки уявіть, що ви склали ЗНО з англійської на найвищий бал! Що на вас чекає?

  • Кращі навчальні заклади України. Високий бал з іноземної мови – це шанс пройти на бюджет до престижних університетів у Києві, Харкові, Львові, Одесі. Здобудьте вищу освіту в місті своєї мрії!
  • Спілкування. Практикуйте англійську та знайдіть нових друзів у соцмережах!
  • Навчання за кордоном. Ви не думали про те, щоб вступити до європейського інституту? Якщо ви зможете вільно говорити англійською, то матимете змогу стати студентом престижного навчального закладу в Європі.
  Вам здається, що до ЗНО ще безліч часу, і можна почати готуватись пізніше? Гадаєте, що курси з англійської почекають ще декілька днів, тижнів, місяців? Ви не встигнете й оком моргнути, як настане день іспиту. Тож не відкладайте навчання на потім, запишіться на онлайн-курси Everest просто зараз!
  Введіть свій номер телефону:
  Або зателефонуйте нам:
  +38 097 000 96 62
  Made on
  Tilda