КУРС АНГЛІЙСЬКА
ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

це курс без вікових обмежень і створений для людей, які вивчатимуть англійську, починаючи з самих основ. Вперед! Шлях у декілька миль розпочинається з першого кроку.
СПРОБУЙ БЕЗКОШТОВНО
зроби перший крок прямо зараз

ЩО ВКЛЮЧАЄ КУРС
"АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ"

36 занять
цей курс містить 36 занять, які у дуже доступний спосіб навчать вас спілкуватись англійською на базовому рівні у побутових ситуаціях.
рівень А1
ви зможете розуміти базові фрази у чіткому повільному мовленні, зможете будувати елементарні речення, також читати нескладні тексти.
проста подача
все дуже просто, все дуже зрозуміло, тому ви точно отримаєте задоволення від такого навчання і забажаєте перейти на вищий рівень А2.
мовна практика
навіть на рівні А1 наш курс акцентує на практичному застосовуванні здобутих знань, тому результат курсу вас приємно здивує.

Чому обирають курси англійської від «EVEREST»?

Тому що ми займаємось тим, що найкраще вміємо
Сучасні викладачі
В нашій школі неймовірна команда. Ви отримаєте не просто висококваліфікованого вчителя, а надійного друга
Ефективна методика
Структурована граматика, найактуальніша словникова база на базі розмовної практики гарантує твій успіх
Вражаючі результати
Лише результати учнів можуть дати реальну оцінку нашої роботи і в цьому ми сильні
ВІДЧУЙ УСЮ СИЛУ НАШИХ КУРСІВ
одне пробне заняття розставить все на свої місця

НА КУРСІ АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ
МИ ВИВЧАЄМО

ЛЕКСИКА
ви вивчите базову лексику, на основі якої зможете висловлюватись простими реченнями на загальні теми та читати нескладні тексти
МАТЕРІАЛИ
ви вивчатимете англійську на базі сучасних цікавих та корисних для загального розвитку матеріалах
ГРАМАТИКА
на цьому курсі ви в доступній формі вивчите основні граматичні структури які сформують базу для вашого подальшого навчання
МОВЛЕННЯ
кожного заняття ви вживатимете вивчену лексику під час говоріння і розвиватимете його швидкість
ПИСЬМО
ви попрактикуєтесь у написанні простих листів чи заповненні елементарних форм, які включатимуть ваші контактні дані
ПРАКТИКА
результати навчання ви відчуєте під час практики, а її, повірте, буде предостатньо, тому будьте готові з кожним новим заняттям долати нові бар'єри
ПОКРОКОВА СХЕМА НАВЧАННЯ
в школі англійської мови "EVEREST"
БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК
БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК
цей урок відповідає на усі проблемні питання, з якими зустрічається учень до початку навчання: рівнь знань, мета навчання, відповідний курс, підходящий вчитель, індивідуальний графік і т.д.
ОБРАННЯ КУРСУ
ОБРАННЯ КУРСУ
після пробного заняття наш методист підбере ідеальний рівень курсу та порекомендує інтенсивність занять враховуючи ваші цілі.
ПРОЦЕС НАВЧАННЯ
ПРОЦЕС НАВЧАННЯ
це найвідповідальніший для нас та для вас, дорогі учні, пункт, оскільки саме від активності співпраці, мотивації та строгої дисципліни залежитиме успіх. Цей пункт є водночас і сильною стороною нашої школи, бо можливості розслабитись чи здатись на пів дороги ми вам точно не дамо!
ЗАВЕРШЕННЯ КУРСУ
ЗАВЕРШЕННЯ КУРСУ
найприємніша мить для наших учнів. На даному етапі ви відчуєте гордість за свої результати. Але основне ви здобудете впевнесть в тому, що підкорювати англійську можете і ви. Далі у вас буде можливість вдосконалюватись самому або продовжити цей шлях з нашою підтримкою.
Відгуки наших учнів
Вартість
курсу залежить від кількості занять
і починається від 236 грн
ЗАПИСУЙТЕСЬ НА КУРС АНГЛІЙСЬКОЇ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ
Всі друзі дивляться «Гру престолів» та «Шерлока» в оригіналі, а вам доводиться чекати, коли вийде переклад українською?

Ви не розумієте, про що співає улюблений гурт, і червонієте, коли турист на вулиці питає: «What time is it?»

Мрієте колись на власні очі побачити Тауер та Біг-Бен, відвідати справжній англійський паб, але не знаєте мови?
Навіщо вчити англійську мову? Чому так багато людей зацікавлені в її вивченні та готові витрачати на це час і гроші? Відповідь проста: мова – це комунікація. А чим більша здатність до комунікації, тим більше відкритих дверей. А ви готові відкрити додаткові двері в своєму майбутньому? Адже сьогодні це так просто: достатньо лише захотіти, адже мовна школа Everest дає можливість вивчати англійську мову онлайн для початківців, людей жадають знань а разом з ними і змін.

Наші курси допомагають абсолютно різним людям, які приходять до нас з різними рівнями, і за допомогою мови стають успішнішими в різних галузях. Прочитавши відгуки учнів «Everest» не раз зустрінеш історії про те, що результатом завершення курсу були нові та цікаві знайомства, кар'єрне зростання, нові професійні можливості, підвищення затребуваності на ринку праці і т.д.

Англійська мова сьогодні – не просто нові знання, це в першу чергу нові можливості. А за допомогою нашої програми ви можете відкрити безмежні можливості навіть не встаючи з-за комп'ютера, за допомогою онлайн-курсів.

ПРОТЕСТУЙ СВОЮ АНГЛІЙСЬКУ
Тест доступний всім, хто побажає його пройти і не зобов'язує вас навчатися в нашій школі. Більш того, з результатом тесту ви можете впевнено претендувати на навчання в будь-якому іншому навчальному центрі.

ЧОМУ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ КРАЩЕ ВИВЧАТИ НА КУРСАХ МОВНОЇ ШКОЛИ «EVEREST»?
  • Це комфортно.
Тут немає суворої шкільної вчительки, яка ставила «двійки» та питала, чи не забули ви вдома голову. З вами працюватимуть спеціалісти, які перетворять вивчення англійської на цікаву гру.

  • Це просто.
Ніколи не розуміли нудних шкільних прикладів? На наших заняттях – лише цікаві та актуальні теми: улюблені книги, фільми, мандрівки, спорт, музика, тварини, цікаві факти з історії. До того ж, на індивідуальних заняттях, всю увагу приділятимуть лише вам.

  • Це швидко.
Шкільний курс англійської довгий, а ефект – зазвичай нульовий. На наших курсах вам не доведеться сидіти за партою одинадцять років. Завдяки регулярним та цікавим практичним заняттям перші результати в побачите пройшовши перші п'ять занять.
Введіть свій номер телефону:
Або зателефонуйте нам:
+38 097 000 96 62
Made on
Tilda